NASZE TRENINGI

Treningi z nami to Twój czas. Poświęcamy Tobie zatem stuprocentową atencję – od tego momentu możesz przestać myśleć o wszystkim i wszystkich, a skupić się na sobie. Teraz to my zajmujemy się Tobą, chcemy wzbudzić w Tobie poczucie komfort i zaufania, a także pokazać, że tak samo jak masz siłę na sali treningowej, tak w codzienności również pokażesz lwi pazur.

Zajęcia nacechowane są ciężką pracą, która przynosi efekty. Żeby dojść do wymarzonego celu przekażemy Ci naszą wiedzę i nauczymy jak kilka małych zmian w żywieniu i podejściu do szeroko rozumianego sportu pozwoli wcielić nieskomplikowane nawyki ułatwiające życie.

Pewnie męczą Cię stale powtarzające się próby schudnięcia lub budowania tkanki mięśniowej kończące się fiaskiem. Najczęściej podyktowane to jest tak zwanym słomianym zapałem i próbą oszukania czasu. Nie ma dróg na skróty i nic co dobre nie przychodzi szybko. W naszej pracy zaufanie jest podstawą, dlatego bazując na naszym doświadczeniu i sparametryzowanych rozwiązaniach treningowych jesteśmy w stanie zagwarantować określone rezultaty. Dzięki monitorowanym wynikom na własnej skórze przekonasz się, że Twoja przygoda z treningiem będzie sprawiała Ci satysfakcję i dziką przyjemność.

Treningi personalne posiadają swoje fazy, zaczniemy od tych mniej intensywnych, aby wdrożyć podstawy, które będą fundamentem w treningach bardziej złożonych, charakteryzujących się wysoką intensywnością.

Przed Tobą opis każdego treningu i płynące z niego korzyści.